Answer :
Answer:
Each pendant cost $3.30
Step-by-step explanation:
You would subtract $13.20 from $26.20 and get $13.20. You take $13.20 and divide it by 4. You would get $3.30.
Answer:
Each pendant cost $3.30
Step-by-step explanation:
You would subtract $13.20 from $26.20 and get $13.20. You take $13.20 and divide it by 4. You would get $3.30.