davidcanencio2119 davidcanencio2119 Today at 7:26 PM Mathematics Answered What is the best deal on juice? 1 liter of juice at $2:75 2 liters of juice at $5.25 3 liters of juice at $8.50 5 liters of juice at $13.75 10 liters of juice at $27.50