Answer :
Answer:
2.75 dollars
Step-by-step explanation:
If 7 boxes cost 19.25 dollars to get one box you would divide 19.25 by 7
Answer:
2.75 dollars
Step-by-step explanation:
If 7 boxes cost 19.25 dollars to get one box you would divide 19.25 by 7