I will give brainliest if right!!!!!!!!

Answer:
Its 6 dollars, because the unit price is $4 per popover while the unit price for a bannock burger is $10 per burger. You see... If you did your math correctly, you should have a result of $6 from subtracting 4 from 10.
Have a good day!~