Answer :

Answer:

300

Explanation:

You have to add 3 plus a 100

1fandar

Answer:

$675

Explanation:

2³ = 8, which means there's going to be 8 of 1³ cubes. That will cost 200/8 = 25 dollars.

3³ = 27 of 1³ cubes

Then, 27 x 25 = $675

Other Questions