jaretzycaco
Answered

1. Juan paid $2.52 for 12 ounces of peanuts
What is the unit rate?

P.S I’m in 6th grade and I need to know if I got this right please!!

1. Juan paid $2.52 for 12 ounces of peanuts What is the unit rate? P.S I’m in 6th grade and I need to know if I got this right please!! class=

Answer :

2525252525

Answer:

$0.21

Step-by-step explanation:

2.52/12