Answer :

Answer:

About $9.65.

Step-by-step explanation:

Cost divided by quantity.

Answer:

About $9.65

Step-by-step explanation:

This is all about unit price, so what you need to do is divide x (cost of all meals) by y (number of meals):

$695/72 = 9.65278 or 9.65

Other Questions