jtowery365 jtowery365 Today at 7:31 PM Mathematics Answered Karen has a coupon for $1.52 off anycandy related item. She decides to buya package of 9 chocolate bars thatnormally costs $10.25. If Karen usesher coupon, what will the price perchocolate bar be?—Enter