Answer :
Hot dogs because it’s cheaper.
If sushi costs $6 for 2 trays then 1 tray is $3. And if hot dogs cost $3 for 3 hotdogs then 1 must cost $1.
$3 > $1
If sushi costs $6 for 2 trays then 1 tray is $3. And if hot dogs cost $3 for 3 hotdogs then 1 must cost $1.
$3 > $1