Answer :
Answer:
The cost of each yard would be 6.75$
Step-by-step explanation:
you can find this by dividing 40.50 by 6, giving you the answer 6.75
Answer:
The cost of each yard would be 6.75$
Step-by-step explanation:
you can find this by dividing 40.50 by 6, giving you the answer 6.75