DO it for 50 it math please do it it due in 1 hour

Equation: w×0.6p
Explanation: 4.38 dollars for a 7.30 pound watermelon, you need to divide 4.38 by 7.3 to determine the price for each pound. 4.38÷7.3=0.60. W=the watermelons weight and P= watermelons price per pound.