A company orders 9 boxed lunches from a deli for $96.75. If each boxed lunch costs the same amount, what is the unit cost of each boxed lunch?

Answer :

austinwopat

Answer:

$10.75

Step-by-step explanation:

calculator

Answer:

10.75 for deltamath