Please help me I’m struggling

Answer:
$0.80 for 1 apple
Step-by-step explanation:
The C.O.P is 0.80. To get that you will divide 4 by 5. The fraction given is 4/5 and you can look at the fraction bar as a division sign. SO, 4/5=0.8, therefore the price per one apple is 80 cents.
Hope This helps