Answer :

Answer:

1.33

Step-by-step explanation:

8/6 = 1.33

cjward1929

Answer:

The cost for 1 lemon was 75 cents.

Step-by-step explanation:

when you divide 6 by 8, you get .75, so we know that 100 cents equals 1 dollar so 75 cent would be that cost nothing more, nothing less. Have a great day and hopes this helps you :)

Other Questions