nikki1113 nikki1113 Today at 3:15 AM Mathematics Answered 9.) Suppose you bought supplies for a party. Three rolls of streamers and 15 party hats cost $34.50. Later, you bought 1 more roll of streamers and 4 party hats for $9.50. How much did each roll of streamers cost? How much did each party hat cost?