nfihghekfbvurj nfihghekfbvurj Today at 6:29 AM Mathematics Answered Jill spent a total of $10.33 at the fair buying three hotdogs and one hamburger. A hamburger cost $0.37 more than a hotdog. How much does a hotdog cost?