Glamrockfredddy Glamrockfredddy Today at 12:10 PM Mathematics Answered Mini muffins cost $3.00 per dozen. Andre says, “I have $2.00, so I can afford 8 muffins.” Elena says, “I want to get 16 muffins, so I’ll need to pay $4.00." Do you agree with either, both, or neither of them?