ashleybashaam5130 ashleybashaam5130 Today at 10:48 AM Business Answered the mega corporation sells its product for $10 per unit. this month, it sold 20,000 units. the cost of inputs for each unit is $8. instructions: enter your answers as a whole number. a. what is total revenue?