James and Amanda are selling cheesecakes for a school fundraiser. Customers can buy pecan cheesecakes and chocolate marble cheesecakes. James sold 12 pecan cheesecakes and 1 chocolate marble cheesecake for a total of $157. Amanda sold 3 pecan cheesecakes and 5 chocolate marble cheesecakes for a total of $101. What is the cost each of one pecan cheesecake and one chocolate marble cheesecake?