A fruit shop sells dried fruit by the pound the cost for x pounds of raisins is represented by the equation y=3.5x where y is the total cost do x pounds. The cost for 4 pounds of dried cranberries Is $18.
On the grid, graph one line that represents the total cost, y, of x pound of raisins.
Graph a second line to represent the total cost, y, of x pounds of raisins