YoMAMAisssssAFBI YoMAMAisssssAFBI Today at 9:16 AM Mathematics Answered Billy purchased 4.3 pounds of cheese. Cheese costs $2.99 per pound. What was the total cost of the cheese? (round your answer to the nearest cent (hundredth