lulitoloovvybs lulitoloovvybs Today at 6:12 PM Mathematics Answered ms. Cho bought 1/3 yard of wool and 5/8 of oil. the wool cost $9 per yard and the silk $12 per yard. how much did Ms. Cho spend in all?