RayOfSunsh1ne RayOfSunsh1ne Today at 5:28 AM Mathematics Answered A plain medium pizza costs $8.00. Additional toppings cost $0.85. (4, 11.4) Write a an equation to repress the given linear relationship then state the meaning of the given ordered pair. Please help